1-варіант 1. Яка сила струму, якщо через поперечний перерiз провідника проходить заряд 135 Кл за

5с?

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

Ответ: 27А

Объяснение:

Дано:

q=135Кл

t=5c

---------------

I-?

I=q/t=135/5=27А