відстань між двома пристанями дорівнює 36 см. Катер долає цю відстань за течією річки за 2 год, а

проти течії - за 3 год . знайдіть власну швидкість катера та швидкість течії річки ​( срочно даю 70 балов ,надо здать до 12:30)

Ответы на вопрос

Отвечает Крафт Семён.

Ответ:

15 км/ч и 3 км/ч

Пошаговое объяснение:

Собственная скорость катера = х 4м/ч

Скорость течения = у км/ч

{(х + у) * 2 = 36

{(х - у) * 3 = 36

{х + у = 36 : 2

{х - у = 36 : 3

{х + у = 18

{х - у = 12

{2х = 30

{х + у = 18

1)

2х = 30

х = 30 : 2

х = 15

2)

х + у = 18

15 + у = 18

у = 18 - 15

у = 3

Собственная скорость катера = (х) = 15 км/ч

Скорость течения реки = (у) = 3 км/ч