Визначити потенціальну енергію пружини зжату на 25мм з силою 40H


Ответы на вопрос

Отвечает Аширова Риана.
Дано:
х=25мм=0,025м
F=40H
Знайти:
Еп-?
Е=kx²/2
F=kx
E=Fx/2=40*0,025/2=0,5Дж