. Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання 5 кг води на 20 °С.


Ответы на вопрос

Отвечает Зодбоева Цэригма.

Ответ:

Дано:

mв=5 кг;

∆t=20 °C.

Знайти Q.

Q=Св*mв*∆t=4200*5*20=420*10^3 Дж=420 кДж.

Объяснение:

Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємнімть води.