Як зміниться електричний опір провідника при зменшенні його довжини в 3 рази?


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Вадим.

ι1=3*ι2

R=ρι/S

R1 = ρι1/S = 3*ρι2/S

R2 = ρι2/S

R2/R1 = (ρι2/S) * (S/3*ρι2) = 1/3

R2 = R1/3

Відповідь: зменшиться у 3 рази