КОЛЕСО ВЕЛОСИПЕДА МАЄ РАДІУС 40 СМ.З ЯКОЮ ШВИДКІСТЮ ЇДЕ ВЕЛОСИПЕДИСТ.ЯКЩО КОЛЕСО ВЕЛОСИПЕДА РОБИТЬ

90 ОБ В ХВИЛИНУ? СРОЧНОООО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сапалов Андрей.

Ответ: 3,8м/с

Объяснение:

Дано:

R=40см=0,4м

n=90об/мин

------------------

V-?

V=ωR

ω=πn/30

V=πnR/30=3,14*90*0,4/30=3,8м/с