СРОЧНО!ВИТРАТИВШИ 1.6 КГ БЕНЗИНУ ТЕПЛОВИЙ ДВИГУН ПРАЦЮВАВ 8 ГОЛИН З ПОТУЖНІСТЮ 622 Вт.ЯКИЙ ККД

ЦЬОГО ДВИГУНА?питома бензину 56МДж/кг) ДАМ 65 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Шклярук Антон.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Р=622Вт

t=8год=28800с

m=1,6кг

q=56МДж/кг=56*10⁶Дж/кг

Знайти:

n-?

n=A/Q

n=Pt/qm=622*28800/56*10⁶*1,6=0,2=20%