. У класі відсутні 4 учні, що складають 40% дівчаток. Скільки дівчаток у класі? треба розв'язок​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

У класі 10 дівчаток

Покрокове пояснення: 1%=1/100

40%=40/100=4/10

4/10= Чотири десяті (дріб)