Умоляю помогите)!!!!!!!!! № 2. Розв'язати задачу: У трьох сьомих класах 103 учні. У 7-Б на 4 учні

більше, ніж у 7-А класі, і на 2 учні менше, ніж у 7-В класі. Скільки учнів у кожному класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Ксюша.

Пошаговое объяснение:

Возьмём 7-Б класс за х

Значит в 7-А х-4

А 7-В х+2

x + x - 4 + x + 2 = 103 \\ 3x = 103 + 4 - 2 \\ 3x = 105 \\ x = 105 + 3 \\ x = 35

Значит в Б классе 35 учеников, в А - 31, а В - 37