ЕРС батареї 28В,внутрішній опір 0,80 Ом.Якщо до батареї підключити лампочку,то напруга на полюсах

батареї стане рівною 24В.Визначити струм в лампі і її опір?

Ответы на вопрос

Отвечает Просвиркина Мария.
I*r=E-U--->I*0.8=28-24---I=5 A
R=U/I=24/5=4.8 Om