Визначити виштовхувальну силу яка діє на гранітну брилу якщо вона при повному занурені виштовхує

0,6м3 води?

Ответы на вопрос

Отвечает Қуандық Арай.
Po=1000 кг/м3    V=0.6 м3    Fa=?
===
Fa=po*g*V=1000*10*0.6=6000 H
===========================