Визначте виштовхувальну силу, що діє на гранітну брилу, якщо вона за цмови повного загурення

витісняє 0,8 т. води ПИШІТЬ ЧЕРЕЗ ДАНО!!!!! В ВИГЛЯДІ ЗАДАЧІ А НЕ ПРОСТО ПОЯСНЕННЯ!!!!! (ДУЖЕ ПОТРІБНО!! СРОЧНО)

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Диана.

Ответ:

8000H

Объяснение:

Дано

m = 800kg

g = 10 м/c2

p = 1000

F = ?______________________________

F = pvg, p = m/v v = m/p = 0.8 m3

F = 1000*0,8*10 = 8000H

Отвечает Тимергазиев Данил.

Ответ:

Объяснение:.....