Визначте напругу на ділянці кола,якщо опір ділянки становить 1,5 кОм,а сила струму в ньому дорівнює

0,2А

Ответы на вопрос

Отвечает Злобин Артём.
I=U/R
U=IR
U=0,2*1500=300 (B)