Активність радіоактивного ізотопу зменшилась у 32 рази за 4 години який період його піврозпаду


Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.
N=N0/2*n
N/N0=1/2^n
1/32=1/2^n
1/2^5=1/2^n
n=5  n=t/T    T=t/n=4/5=0,8 години