ТЕРМІНОВО!!! Визначте період піврозпаду радіоактивного елемента (у роках), якщо за 135 років його

активність зменшилась у 8 разів. (Зверніть увагу: зменшення активності у 8 разів означає, що кількість радіоактивних ядер у зразку теж зменшилась у 8 разів)!!!! Вирішити потрібно за допомогою формули n=t/T½ !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Снежана.

Період піврозпаду (T1/2) радіоактивного елемента можно вычислить используя формулу:

T1/2 = t / (ln(N0 / N))

где:

t - время, за которое активность уменьшилась в 8 раз

N0 - начальное количество радиоактивных ядер

N - количество радиоактивных ядер через t времени

У нас известно, что t = 135 лет и N = N0 / 8, то есть:

T1/2 = 135 / (ln(N0 / N0 / 8))

T1/2 = 135 / (ln(8))

Теперь мы можем вычислить период полураспада в роках.