З яким прискоренням виринає тіло густиною 500 кг/м3 з рідини густиною 1000кг/м3?


Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Тимофей.

 a = \frac{F}{m_t}= \frac{\rho_g V_t g - m_tg}{m_t} = \frac{\rho_g V_t g - V_t \rho_t g}{V_t \rho_t} = g\left(\frac{\rho_g}{\rho_t} -1 \right) = g \left ( \frac{1000}{500}-1 \right) = g [\frac{m}{s^2} ]