Яка сила діє на провідник довжиною 0,1 м в однорідному магнітному полі з індукцією 2 Тл, якщо сила

струму в провіднику становить 5 А, а кут між напрямком струму й лініями індукції 30 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Анастасия.

Fa=BIL sin α

Fa=2*5*0.1*sin 30°=10*0.1*0.5=0.5 H