Відстань між сусідніми гребенями хвилі в морі 8 м. Чому дорівнює швидкість поширення хвилі,якщо

поплавок на поверхні води здійснив за 1 хвилину 60 коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Даша.

Дано:  

λ=8 м  

t=1 хв=60 с  

N=60  

___________  

V-?  

Розв'язання:  

V=λν  

ν=N/t  

ν=60/60с=1Гц  

V=8м * 1 Гц=8 м/с  

Відповідь: 8 м/с