хлопчик підрахував що за 30 с поплавок на хвилях здійснив 60 коливань. Швидкість поширення хвилі на

поверхні води 5м/с . Визначте відстань між сусідніми гребенями хвиль срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустахим Абдулджалел.

Ответ:

λ-?

t=30c

N=60

v=5м/с

розв‘язок:

λ= v*T; T=t/N

T=30c/60=0,5c

λ=5м/с*0,5с=2,5м

Объяснение: