ділянка кола містить три резистори які з'єднані послідовно.Сила струму через перший резистор

становить 0,5А, напруга на другому резисторі - 6 В, загальна напруга на ділянці кола - 24 В.Обчисліть опір кожного з резисторів,якщо опір третього резистора більший за опір першого в 3 рази(СОООССС)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Даниил.

I=I1=I2=I3 =0.5A

R2=U2/I=6/0.5=12 Ом

Rob=R1+R2+R3 = R1+R2+3*R1 = R2+4R1

Rob=Uob/I=24/0.5= 48 Ом

Rob = R2+4R1

48=12+4R1

R1=9 Ом

R3=R1*3=9*3=27 Ом