Скіки енергії споживає електрична плитка щосекунди за напруги 220 В якщо сила струмув її спіралі

становить 6А.

Ответы на вопрос

Отвечает Makarevich Diana.

Энергия W=N*t=U*I*t=220*6*1= 1320 [Вт*с=Дж]

Отвечает Бердиев Тимофей.

W=N•t=U•l•t=220•6•1=1320.