мяч масою 500г летить на висоті 5м зі швидкістю 6м/с чому дорівнює його кінетична, потенціальна та

повна енергія​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Влад.

Екин=mv²/2=0.5*6²/2=9 Дж

Епот=mgh= 0.5*10*5=25Дж

Еполн=9+25=34 Дж