Потяг що рухався зі швидкістю 72 км/год, почав гальмувати й до зупинки прой- шов шлях 200 м.

Визначте прискорення потяга під час гальмування:А 0,8 м/с2​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Иван.

Ответ:

а=1 м/с²

Объяснение:

v₀=72 км/ч=20 м/с

S=200 м

a=?

S=a*t²/2, 0=v₀-a*t ⇒ t=v₀/a  ⇒ S=v₀²/(2*a) ⇒ a=v₀²/(2*S)=20²/(2*200)= 1 м/с²