Матеріальна точка за 1 хв здійснює 240 коливань. чому дорівнює період коливань ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Вероника.

Ответ:

T= t/N

1хв= 60с

Т=60/240=1/4=0.25с