математичний маятник довжиною 1м встановлено у ліфті який рухається з прискоренням 6 м/с

вертикально вгору. визначте кількість повних коливань маятника за 12 с підйому

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Максим.

Ответ: T=t/N; T=2*pi*sqrt{L/g}; T=2*pi*sqrt{L/g+a}; T=1.57 с ;

N=t/T; N=12/1.57=7,64

Объяснение: