Під час спорудження будинку вибрано 1000 м3 ґрунту. Скільки машин можна навантажити цим ґрунтом,

якщо його густина 1400 кг/м3, авантажопідйомність машини – 35 кН?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Дарья.

Відповідь

35кН=35000H

m(грунту)=1000*1400=1400000кг

n(машин)=1400000/35000=40

Пояснення: