Крокуючий екскаватор виймає за один раз 14 м3 ґрунту й піднімає його на висоту 20 м. Маса ковша без

ґрунту 2 т. Визначити роботу, яку виконує двигун ескаватора під час піднімання грунту і ковша.Густина грунту 1500кг/м3. будь ласка з дано і розвязкои

Ответы на вопрос

Отвечает Стамбеков Дмитрий.
A = F * S 

F - сила 
S - путь ( 20 м ) 

F = (m1 + m2 ) * g 

m1 = 2 т = 2000 кг 
m1 = p * V = 1500 * 14 = 21000 кг 
g = 10 H / кг 

F (2000 + 21000) * 10 = 23000 * 10 = 230000 H 

A = 230000 * 20 = 4600000 Дж = 4,6 МДж