8. Коефіцієнт тертя пологів санок об сніг дорівнює 0,2. Яку силу має прикласти хлопчик, щоб

рівномірно тягнути санки, якщо їх маса 48 кг? (3 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёва Лена.

Объяснение:

вес саней Р=48*10=480Н

тогда Fтяги=Fтр=0.2*480=96 Н