Коефіцієнт тертя полозів санок об сніг дорівнює 0,2. Яку силу має прикласти хлопчик, щоб рівномірно

тягнути санки, якщо їх маса 40 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарья.

Ответ:

80H

Объяснение:

Дано:

μ=0,2

m=40кг

F-?

Решение:

Fтр=F, т.к. движение равномерное

Fтр=μ*Ν=μ*mg

Fтр=0,2*40кг*10Н/кг=80Н

F=80H