3. У шкільну їдальню завезли 70 кг картоплі. Першого дня ви- користали 28 кг, а другого - 35 кг

картоплі. Скільки кілогра- мів картоплі залишилося в їдальні? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Відповідь:

7 кг залишилось

Покрокове пояснення:

28+35=63

70-63=7

Отвечает Миронов Сергей.

Ответ:

1.) 70-28=42(кг) картоплі кикористали першого дня.

2.) 42-35=7(кг) картоплі залишилося.