СРОЧНО!!!!!!!!!!ДАЮ 20 БАЛОВ!!!!!!!Автомобіль рівномірно рухався зі швидкістю 16 м/с протягом 20

секунд. Знайдіть силу тяги автомобіля, якщо двигун автомобіля виконав роботу 480 кДж. 384 Н 600 Н 1500 Н 30 кН

Ответы на вопрос

Отвечает Савичкина Полина.

Ответ:

Объяснение:

Работа автомобиля:

A = F·S

Путь:

S = V·t = 16·20 = 320 с

Тогда сила тяги:

F = A / S = 480 000 / 320 = 1 500 Н  или   1,5 кН