1. Наведіть приклад коли сила відмінна від нуля не виконує роботу. 2.визначте роботу яка

виконується при підйомі тіла вагою 40 Н на висоту 120 см 3.під дією якої сили виконується робота 200 кДж на шляху 0,8 км 4.визначте потужність двигуна що здійснює протягом години роботу 18000 Дж 5. Знайдіть кінетичну енергію автомобіля маса якого становить 2т що рухається зі швидкістю 36 км/год 6.автомобіль рівномірно їде зі швидкістю 10м/с яку роботу виконає двигун за одну годину якщо сила опору рухові дорівнює 500 Н 7.чому дорівнює коефіцієнт корисної дії механізму якщо корисна робота становить одну чверть від затраченої.

Ответы на вопрос

Отвечает Калмыкова Ирина.
Відповідь:2
Р = 40н А = Р* h
h=120 см= 1,2 м A = 40 н * 1,2 см = 48 Дж
А - ?
1Наприклад, якщо м'яч котиться по землі в горизонтальному напрямку, то сила ваги буде перпендикулярна до напрямку руху й роботи не виконає: A = 0. Тіла, що лежать на столі, чинять тиск на стіл, але роботи не
3A = FS

где F - сила

где S - путь (перемещение)

F = A/S

0.8 км = 800 м

200 кДж = 200 000 Дж

F = 200 000 Дж / 800 м = 250 Н

ответ: F = 250 H
4Дано t=1 ч=3600 c A=1800 Дж P- ?

P=А/t=1800/3600=0,5 Вт
5 2 т. = 2000 кг.
36 км/час = 10 м/сек.
Екин. = MV²/2 = 2000x100/2 = 100000 Дж
6 18МДж


Пояснення: