Під час вільних коливань кулька на нитці проходить шлях від лівого крайнього положення до положення

рівноваги за 0,2 с. Яким є період коливань кульки?

Ответы на вопрос

Отвечает Энжи Лика.

Ответ:

0.8 c

Объяснение:

t=0.2 c    T=?

===

t=T/4

T=4*t=4*0.2=0.8 c

=======================