Під час коливань тіло рухається від крайнього лівого положення до крайнього правого. Відстань від

лівого положення до крайнього правого 75 см. Визначте амплітуду коливань тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Вайсберг Катя.

Ответ:

A=l/2

A=75/2=37,5

Объяснение: