ОТВЕТЬТЕ УЖЕ КТО-ТО ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО СРОЧНО ПОМОГИТЕ Мідну деталь масою 2,5 кг, нагріту до

850° С,занурили в 700 г води при 20° С. При цьому частина води перетворилась у пару при 100° С, а вода, що залишилась, нагрілася до 60° С.Визначити масу води, що перетворилась у пару. Питома теплоємність міді 380 Дж/кг.К; Питома теплота пароутворення води 22,6.105 Дж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванина Алёна.

Відповідь:

mx=0,27 кг

Пояснення:

Рівняння теплового балансу

Qм=Qв+Qп

Qм= с1m(t2-t) - к-сть теплоти, яку віддає мідна деталь

Qв=с2(m-mx)(100-t3) - к-сть теплоти,яка пішла на нагрів води до 100° С

Qп = rmx - к-сть теплоти, щоб пішла на випаровування маси mx

с1m(t2-t) = с2(m-mx)(100 - t3) + rmx

Підставимо числа ( щоб легше набирати на комп'ютері)

380*2,5*(850-60)=4200(0,7-mx)(100-20)+22,6*10^5*mx

750500=235200 - 336000mx+2260000mx

515300=1924000mx

mx=515300/1924000 = 0,27 кг