Електричний нагрівник підключений до мережі з напругою 220В. Знайти опір нагрівник а якщо

потужність струму становить 2,2 кВт

Ответы на вопрос

Отвечает Калистратов Кирилл.

Ответ:

R=0,1 Om

Объяснение:

Оскільки формула для розрахунку опору провідника R=U/I, то виходить, що R=220/2200 (2,2 кВт)=0,1 Om