Тіло масою 200 г рухається під дією двох взаємно перпендикулярних сил значеннями 3 і 4 Н. Із яким

прискоренням рухається тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Куатов Жаслан.

Ответ:

m = 200 г= 0,2 кг

F1 = 3 Н

F2= 4Н

а-?

F = F1+F2= 7 м/с

a= F/m= 7/0,2 = 35 м/с2

Объяснение: