яку роботу виконує електричний струм в лампі розрахований на напругу в 120 в за 3їв якщо сила

струму в лампи 0.5 а

Ответы на вопрос

Отвечает Жубанов Темирлан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 120 В

t = 3 мин = 180 c  

I = 0,5 A

___________

A - ?

Сопротивление лампы:

R = U / I = 120 / 0,5 = 240 Ом

Работа:

A = I²·R·t = 0,5²·240·180 = 10 800 Дж