Ділянка кола складається з двох резисторів 12 і 18 Ом, які ввімкнені паралельно. Яка сила струму

протікає через ділянку кола, якщо напруга на першому резисторі дорівнює 3,6 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефлутина Елена.

Відповідь:

I =  0,5 А

Пояснення:

При парадельному з'єднанні U1=U2=U, а сила струму I1+I2=I

I1=U/R1

I1 = 3,6 B/12 Ом = 0,3 А

I2=U/R2

I2 = 3,6 B/18 Ом = 0,2 А

I = 0,3 А + 0,2 А = 0,5 А

Отвечает Спиридонова Анастасия.

Ответ:

при паралельном сопротивлении напряжение неизменно в цепи и равно 3.6В

сила тока равна I=I1+I2=3.6/12+3.6/18=0.5A

Объяснение: