По провіднику до кінців якого прикладено напругу 24 B за 2,5 хв пройшов заряд 120 Кл знайти опір

провідник

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ксюша.

Ответ:

30 Ом

Объяснение:

I = U/R

R = U/I

q = i*t

i = q/t

R = Ut/q

R = (24В*150с)/120Кл

R = 30 Ом