Під час піднімання тіла масою 100кг виконується робота 200Дж. На яку висоту підняли тіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Горшков Антон.

Ответ:

Объяснение:

A = m·g·h

h = A / (m·g) = 200 / (100·10) = 0,20 м