Автомобіль рухається зі швидкістю 72км/год. Який шлях він пройде за 2 хвилини?


Ответы на вопрос

Отвечает Кулясова Елизавета.

година = 60хв

тоді,72/60 = 1,2(за 1 хвилину)

1,2 * 2 = 2,4

здається це так:)