Матеріальна точка рухається прямолінійно й рівномірно. Кутовий коефіцієнт графіка її руху (в СІ)

дорівнює 2 та при t = 0 Х0 = 0. В який момент часу координата точки дорівнювала 5 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Струк Кирилл.

Ответ:

прямолинейно и равномерно значит уравнение прямая Х(t)=X0+vt, по условию угловой коэфф. v=2 м/с, X0=0, значит X(t)=2t, тогда Х(t)=5=2*t, t=5/2=2.5 c