Тело брошенное вертикально вверх с башни высотой H м. со скоростью 10 мс/c. Найти высоту башни,

если тело упало на землю через 9с

Ответы на вопрос

Отвечает Синковец Полина.

Ответ:

Объяснение:

1)

Относительно точки бросания:

m·g·h = m·V²/2

h = V²/(2·g) = 10²/(2·10) = 5 м

2)

Время подъема:

h = g·t²/2    

t = √ (2·h/g) = √ (2·5/10) = 1 c

3)

Относительно точки бросания

t₁ = 9 - 1 - 1 = 7 c

Высота башни:

H = V₀·t₁ + g·t₁²/2 = 10·7 + 10·7²/2 = 315 м

Отвечает Струначева Катя.

Відповідь:

315 м

Пояснення:

Час, за який тіло досягне максимальної висоти можна знайти за формулою v=gt, t=v/g=10м/с/10м/с^2=1с. За такий самий проміжок часу тіло опуститься на початок башні. Тобто вниз воно впаде ще за t1=7 с. Але тіло вже має швидкість v. Тоді H=vt1+gt1^2/2=315 м