Знайдіть період обертання точки на ободі колеса, якщо за 12 секунд колесо автомобіля

здійснило 18 обертів. 

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Катя.

Ответ:

2/3 с

Объяснение:

Дано:

t=12 c

n=18

T-?

_________________

T=t/n

Т = 12/18 = 2/3 c