50 б. Чому дорівнює питома теплоємність цегли масою 3 кг, якщо при її охолодженні на 50 °С

виділилося 135 кДж теплоти? Дайте будь ласка гарну відповідь з формулою та умовою

Ответы на вопрос

Отвечает Веретельникова Маргарита.

Ответ: 900Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

m=3кг

Δt=50°C

Q=135кДж=135000Дж

---------------

с-?

Q=cmΔt

c=Q/(mΔt)=135000/(3+50)=900Дж/кг°С