На скільки градусcів нагрівається сталева деталь масою 30 кг, отримавши кількість теплоти 18 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Ландыш Айсылу.

Ответ:

Q=c*m*dt

dt=Q/c*m=18000/460*30=1,3 C