ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! Сім’я гойдається на гойдалці. Маса батька 70 кг, маса матері — 50 кг. Вони

знаходяться на протилежних кінцях 6-метрової дошки. У якому місці їм треба посадити дитину масою 25 кг, щоб дошка зрівноважилась?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дигавцов Александр.

Відповідь:

На відстані d₃=2,4м від центра гойдалки

Пояснення:

d₃-? F₁=m₁g=700H сила, що діє на тата

d=6м                               F₂=m₂g=500H     сила, що діє на маму

d₁=d₂=d/2=3м                 F₃=m₃g=250H     сила, що діє на дитину

m₁=70кг                       M₁= F₁d₁            M₂= F₂d₂          M₃= F₃d₃

m₂=50кг                       Моменти відповідних сил

m₃=25кг                         M₁= M₂+ M₃

g≅10м/с²                     F₁d₁ =F₂d₂  + F₃d₃

                                   F₃d₃= F₁d₁ -F₂d₂

                                  d₃=(F₁d₁ -F₂d₂ )/F₃=d(F₁ -F₂)/2F₃

                                     d₃=6·(700-500)/2·250=2,4м