Срочно! 1. Піднімаючись у гору, лижник проходить шлях, який дорівнює 5 км, із середньою швидкістю

5,4 км/год. Спускаючись із гори зі швидкістю 10 м/с, він проходить 2 км шляху. Визначте середню швидкість руху лижника на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

5.4км/ч=1.5м/с  

v=s1+2s/t1+t2

v=s1+s2/(s1/v1)+(s2/v2)=s1+s2/(s1v1+s2v2):v1v2=v1v2(s1+s2)/s1v2+s2v1=1.5*10(5+2)/5*10+2*1.5=2м/с

Объяснение:Вот