7. Піднімаючись на гору, лижник проходить шлях 3 км із середньою швидкістю 5,4 км/год. Спускаючись

з гори зі швидкістю 10 м/с, він проходить 1 км шляху. Визначте середню швидкість руху лижника на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Летов Август.

Ответ:

Объяснение:

V1 = 5,4 км/ч = 1,5 м/с

V2  = 10 м/с

S1 =3 км = 3000 м

S2 = 1 км = 1000 м

Vср -?

Vср = S/t

S = S1+S2 = 3000+1000 = 4000 м

t1= S1/V1; t2= S2/V2;

t = t1+t2 = S1/V1+S2/V2 = 3000/1,5 + 1000/10 = 2100 с

Vср = 4000 /2100  = 1,9 м/с = 5,2 км/ч